فیلترشکن رایگان

VPN چیست؟

VPN و انواع آن:

ما توضیح می دهیم چه چیزی در عبارت خرید VPN پنهان است و جایی که از آن استفاده می شود.

دوباره اصطلاح وی پی ان ظاهر می شود – اما چه چیزی است و برای چه چیزی می تواند مورد استفاده قرار گیرد؟ ما امکانات و مزایا و مضرات این فناوری را توضیح می دهیم. هم چنین شما می توانید با استفاده از انواع فیلتر شکن بهترین حفاظت را از داده های خود در فضای اینترنت داشته باشید، به اینصورت که با خرید VPN پرسرعت اندروید و آیفون ، فیلتر شکن برای کامپیوتر و ویندوز و خرید انواع ساکس تلگرام  از سایت پارت وی پی ان می توانید از حملات هکرها در امان بمانید.

VPN به چه معنی است؟

– ارائه دهنده خدمات خرید VPN برای گشت و گذار ناشناس
– حدود ناشناس بودن
-حافظه نهان مرورگر را فراموش نکنید
خرید VPN چگونه انجام می شود؟
وی پی ان به چه معنی است؟
کلمه کلیدی “VPN” اکنون به طور مرتب در شبکه ظاهر می شود. این که آیا آن را به صورت ناشناس در وب گشت و گذار می کند یا ایجاد یک ارتباط امن بین رایانه ها و شبکه ها. وی پی ان به معنای “شبکه خصوصی مجازی” است ، دقیقاً همان چیزی که هست: اتصال شبکه رمزگذاری شده به شکل تونل هایی ، که امکان ایجاد ارتباط ایمن بین رایانه ها از طریق اینترنت را فراهم می کند. معمولاً تمایزی بین مناطق برنامه “شبکه مجازی” و “ناشناس سازی” وجود دارد.

VPN چیست
VPN چیست

ایده اصلی

در ابتدا ، وی پی ان برای شبکه ایمن رایانه ها از طریق اینترنت ایجاد شده است. هرکسی که در یک شرکت بزرگتر کار می کند باید با این اصل آشنا باشد: رایانه ، تلفن هوشمند یا تبلت می توانند از طریق VPN به ابزاری که حال حرکت متصل شوند و از این طریق به شبکه کارفرما متصل شوند. سپس ، دسترسی به داده های شبکه در شبکه شرکت یا استفاده از خدماتی مانند Outlook به نظر می رسد که شما در محل کار هستید.

فیلترشکن :

برای تحقق این امر ، یک برنامه سرور فیلترشکن باید روی سرورهای این شرکت اجرا شود ، در حالی که در همان زمان کاربران به داده های دسترسی و احتمالاً نرم افزار مشتری خرید VPN نیاز دارند. macOS می تواند این کارانجام دهد. رایانه به سرور متصل می شود ، اگرچه ارتباط بین رایانه ها از طریق اینترنت جریان دارد ، اما آنقدر رمزگذاری شده است که هر مهاجمی توانایی دسترسی به آن را ندارد. هر کسی که از طریق اتصال وی پی ان گشت و گذار می کند ، در خارج قابل مشاهده است ، گویی که وی در اینترنت در این شرکت گشت و گذار می کند – بنابراین آدرس IP شرکت را دریافت می کند و به عنوان یک فرد ، در نگاه اول دیگر قابل تشخیص نیست.

خرید پروکسی
خرید پروکسی

نحوه خرید VPN

برای تحقق این امر کافی است که از طریق فروشندگان ایمن و مطمئن اقدام به خرید و استفاده اینترنت نمائید. باید دقت کنید که خرید فیلتر شکن ، خرید وی پی ان و خرید پروکسی تلگرام در شرایطی کاملا امن انجام بوشد. نکته قابل ذکر در اینجا این است که شما حق دارید از داده های خود در اینترنت حفاظت کامل کنید، بدینوسیله می توانید با رفتن به سایت Partvpn.com و خرید فیلتر شکن ، خرید پراکسی ، خرید ساکس تلگرام ، خرید VPN اندروید و آیفون در اینجا داده های خود را امن کنید.